Kamyon Ehliyeti-Bilgi İçin (0212) 503 25 25

Hakkımızda

1989 yılında eğitim ve öğretim hizmeti ile insanların ehliyet almaları ve bu süreç içerisinde en verimli şekilde bilgi sahibi olmaları adına çalışmalarımıza başladık. Şirketimiz 1999 yılına kadar Aydın Sürücü Kursu adı altında faaliyetlerine devam etti. Bu tarihte, şirket kurucusu Aydın Sarı Beyin marka tesciline başvurusu ile birlikte Aydın Sarı patentini almış olduk. Bu aşamadan itibaren şirket kurucumuzun adıyla birlikte sürücü adaylarımıza hizmet vermeye devam ettik. Kurulmasından bu yana şirketimiz için en önemli nokta bilinçli ve dikkatli sürücüler yetiştirmek oldu. İnsan hayatı adına en dikkat edilmesi gereken konulardan olan araç kullanımlarında gereken bilgilerin sürücü adayına verilmesi adına her şey yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Sürücü kursunun yanı sıra asıl olarak şirketin ana faaliyetleri akaryakıt taşıma ve dağıtımı ile turizm ve seyahat acentesi işletmeciliğidir.

Uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz

Verilen temel derslerimizin bir kısmı bilindiği üzere teorik eğitim bir kısmı da direksiyon eğitimi olarak geçiyor. Direksiyon eğitimi daha çok uygulamaya dayalı bir eğitim olması nedeniyle kişiye verimi daha fazla oluyor. Fakat teorik eğitim adına da şirketimiz tarafından gerekli ve en verimli ortam sürücü adaylarına sağlanmaktadır. Teorik olarak verilecek derslere en uygun şekilde dizaynı gerçekleştirilmiş salonlarımızda gerekli projeksiyon aletleri ile beraber sürücü adaylarına dersler verilmektedir. Bunun dışında şirket bünyesinde bulunan simülatörler ile sürücü adaylarına verilen simülatör eğitimleri oldukça yararlı ve verimli olmakla birlikte sürüş öncesi kişi adına büyük bir tecrübedir.

Hedefimiz

Sürücü kursumuzun ana hedefi kurs bünyesinde bulunan ya da ehliyet almak isteyen adaylara yeterli ve verimli bir eğitim vererek ehliyet almalarında başarılı olmalarını sağlamaktır. Bu hedef uğrunda birçok projeksiyon ve simülatör aleti ile sürücü adayının konforunu en üst seviye de tutarak heyecanını en alt seviyeye düşürecek araçlar şirket bünyesinde sürücü adaylarının hizmetine sunulmuştur. Bütün bu hizmetler sonucunda kursumuzun başarı oranı %80 olmakla birlikte bu oran diğer kurslara nezaketen oldukça yüksek bir orandır. Bu oran sürücü yetiştirmekte Aydın Sarı Sürücü Kursunun başarısının en somut delili olmaktadır.

Aydın Sarı Sürücü Kursu Şirinevler Meydanı Toyak İş Merkezi Giriş Kat No:49 Şirinevler - Bahçelievler İSTANBUL


Telefonlar
(0212) 503 25 25 - ( 0212 ) 551 04 44 - ( 0212 ) 551 04 44

Menu Anasayfa